Biz Space Food olarak gerek üretim , gerek kalite kontrol gerekse pazarlama süreçlerimizde mümkün olabildiğince teknolojiden faydalanmaya çalışıyoruz. Artırılmış Gerçeklik teknolojisi ise son dönemde hızlıca yayılan ve bizlere ve siz müşterilerimize farklı tecrübeler sunabilecek bir alan. 

Bizde Artırılmış Gerçeklik teknolojilerini ambalaj , kartvizit gibi basılı materyellerimizde kullanma kararı verdik. Peki artırılmış gerçeklik kullanarak sizlerle ne paylaşmaya çalışacağız ? 

Artırılmış gerçeklik alanında hizmet aldığımız Türkiye'nin ilk ve tek bulut tabanlı artırılmış gerçeklik platformu olan cxocARd 'dan sizler için daha çalışmanın başına bir demo oluşturmasını talep ettik !  Peki biz dondurularak kurutulmuş gıda ürünleri üreten Space Food olarak sizlere bu teknoloji ile neler sunacağız ? 

Belirli periyodlarla çekimlerini yapacağımız Space Food tarifleri serisini  cxocARd artılmış gerçeklik platformu üzerinden ambalajlarımızdan tecrübe edebileceksiniz. 

Yayına yeni aldığımız e-ticaret sitemiz üzerinde bazı promosyon kodları ile belirli indirim kodları oluşturacağız. Bu indirim kodlarını paketlerimiz üzerinden öğrenip bir sonraki alışverişlerinizde Space Food ürünlerini indirimli olarak satın alabilceksiniz. 

Özellikle çoçuklarınızında ilgilisini çekeceğini düşündüğümüz artırılmış gerçeklik içeriklerimizle çoçuklarınızı yağ içeren sağlıksız ürünler yerine space food dondurularak kurutulmuş meyve cipslerine teşvik etmenize bu teknoloji ile bir nebzede olsa destek olmayı planlıyoruz. 

Biz Space Food olarak ürettiğimiz ürünlerde  hiç bir katkı maddesi kullanmıyoruz. Dondurularak kuruttuğumuz gıda ürünleri dalından ambalaja kadar ne ısıya maruz kalıyor, ne şeker , ne yağ , nede herhangi bir katkı içermiyor.